| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma masor singur, cu spatele la perete de poate să nu îmi iau înălțimea corect, adică să fie câțiva centimetri in minus din cauză că ridici mainile să semnez și să țin cartea? Este bine sa mă masor cu fața la perete?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Esti cam disperat in legatura cu inaltimea.
Stretching, baschet, inot, dieta.
http://www.crestereinaltime.ro/......ltime.html
Dar putine sanse sa mai cresti la 20 de ani, mai bine incerci sa faci sa arati bine la inaltimea pe care o ai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Roaga pe cineva sa te masoare, adica sa faca semn pe perete.E mai simplu.