| Schnitzel a întrebat:

Daca ma spal pe dinti bine dimineata si nu mananc nimic, dupa cam cat timp incepe gura sa miroasa neplacut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aaaa12345 a răspuns:

Tot vei mirosi.Sa it iei bomboane de menta la scoala si in pauza iei o bombonica.Niu iti face rau.Nu ai ce face.Gura incepe sa miroasa urat aprogimativ dupa jumatate-o ora.
Funda?

3 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Nu ar trebui sa miroase nici atunci neplacut. Spalatul pe dinti dimineata si seara ar trebui sa tina toata ziua. Daca ai un miros neplacut inseamna ca ai ceva nu functioneaza cum trebuie in iteriorul organismului.Nu e de ris poti merge cu aceasta problema la medicul de familie care nici el nu va ride de tine si te va trata.

| Skylerx a răspuns:

Dupa 2-3 ore thinking Asa mi se pare ca a fost la mine thinking

| Alexafrumusik a răspuns:

Dupa cam 1-2 ore.Pe langa spalearea bine pe dinti daca ai de unde sa iti ei poti folosi spraiuri pentru gura cu arome