| anela a întrebat:

Daca mananc ciocolata o sa scap de cosuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| yumeee a răspuns:

Exact!
Toate cremele, tratamentele farmaceutice şi cele cosmetice, sunt bazaconii, toată lumea ştie că dacă mănânci ciocolată scapi de coşuri.
Bagă mare!

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Daca mananci ciocolata nu o sa scapi de cosuri, dar nici nu o sa apara altele, fiindca ciocolata nu are nici o legatura cu asa ceva big grin

| sonya a răspuns:

Nu prea. Din contra dulciurile duc la aparitia lor. Asta e...ca sa scapi cauta creme. Dar specifice tenului tau. Nu orice crema se aplica pe orice ten. Succes!

| M a răspuns:

Eu mananc ciocolata si nu am scapat de cosuri in totalitate
cosurile vor disparea la un moment dat, stai linistita!happy
pubertatea este de vinabatting eyelashes

| Mony a răspuns:

Din potriva, daca mananci ciocolata iti apar multe cosuri.scurt si la obiect
daca vrei mai multe informatii despre asta sa stii ca pe net sau reviste (ex Bravo girl) gasestiwinking

| AnneMarri a răspuns:

nu oh go on cine te-a mintit in hahul asta? sa-i sparg fataul waiting

| daηă a răspuns:

Eu mananc toata ziua ciocolata :X laughing.Si tot sunt plina de cosuri.

Răspuns utilizator avertizat
| FORMULADTI a răspuns:

Din potriva o sa ai mai multi,ciocolata face ca hormonul sa secrete mai multa substanta, daca ai cosuri si vrei sa scapi, abtine-te! o zi buna

| HooDCrisTy a răspuns:

Nu.funda