| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi-a venit o pata de culore maronie inainte cu trei zile de menstruatie, e posibil sa fiu gravida?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Da, din pacate ...cred ca esti, nu e o veste prea buna dar poti cumpara un test de sarcina de la farmacie si il faci diminea ta respectand instructiunile. Numai bine, Lucien.

| elena a răspuns:

Sincer...se pare ca da, daca nu a continuat sangerarea...se zice ca doar "te-a insemnat", adica ti-a dat un semn ca esti insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stim daca ti-a venit sau nu, cum e?