| Madda_3260 a întrebat:

Am o scurgere maronie de vreo 2 zile. Mentionez ca mi-a venit dupa menstruatie. Ce o fi? :-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Sunt doar "reziduri" de sange. Daca iti curge dupa menstruatie, inseamna ca e de la ea. Insa, daca te mai tine cateva zile dupa menstruatie, inseamna ca ceva nu e bine si ar trebui sa consulti un ginecolog.
Succes!

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu trebuie sa te sperii...sunt semne pre-menstruale, trebuie sa iti vina din nou menstruatia sau acum se termina:)

Citeste mai multe pe : www.noifetele.ro

| oana_7289 a răspuns:

Pai poate fi menstra.si e un sange care a stagnat in uter.si mie i s-a intamplat.in prima zi de menstra aveam o scurgere maronie dar s-a reglat totul.nu te speria.happy ai grija de tine

| TheLastDancer15 a răspuns:

Tot ea! se regleaza... stai linistita!

| Madda_3260 explică:

Ma lamureste cineva?