| anca118 a întrebat:

Daca o sa imi pun aparat dentar dupa aia o sa lase urme pe dinti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LittleAnca a răspuns:

Nu. Nu o sa ai nici o urma pe dinti. Poti sa iti pui linistita aparat dentar. Funda?

7 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Nope.

| WithoutName123456789 a răspuns:

Nu,stai linistita, nu o sa se intample nimic.

| caus3lov3ya a răspuns:

Si eu am avut aparat dentar si nu, nu lasa urme pe dinti. Daca ai fix e super daca e mobil mie mi-a cam crapat limbuta pe parti de la aparat si pe margini...

| AlexDu a răspuns:

Nu o sa ti se lase urme, ei au rolul doar de a indrepta dintiibig grin.

| Wally26 a răspuns:

Da o sa iti lase urme foarte vizibile...o sa ii ai mai drepti si mai frumosi! Iti lasa urme de bine stai linistita!

| BriannaBria a răspuns:

Nu nu va lasa happy

| Balcu_Andrei_1933 a răspuns:

Nu o sa lase urme pe dinti.Nu-ti face griji.