| Mt34 a întrebat:

Dacă otrava expiră, este mai otrăvitoare sau mai puțin otrăvitoare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IIIshaneIII a răspuns:

A se consuma de preferinta inainte de data inscrisa pe ambalaj laughing

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tu ai vazut data expirarii pe vreo otrava? laughing

| IIIshaneIII a răspuns (pentru Bula):

A se consuma de preferinta inainte de data inscrisa pe ambalaj laughing

| darrio2007 a răspuns:

Cred ca si inspiră.

| RAY a răspuns:

Depinde de otrava, mercurul nu expira

| Donsavas a răspuns:

Mai putin nocivă, da nu merita incercat asa ceva. Tot o toxina rămâne.

| GPA a răspuns:

Indiferent că expiră sau nu, va avea același efect.

| Demidol a răspuns:

Nu am auzit ca otrava sa expire.

| alex15ccc a răspuns:

Foloseste cu incredere! Daca e expirata nu o sa-ti dauneze!

| roberthuzmezan a răspuns:

Unul din marele mistere ale vieții, dar logic nu ar mai fi otrăvitoare, sau cel puțin ar fi mai puțin otravitoare