| t030r a întrebat:

Daca platesc 1980 lei pentru asigurare sanatate pe 1 an si din iulie sa zicem ca se mareste salariul minim pe economie, atunci imi va veni de la fisc de platit mai mult sau nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu, pentru ca tu esti asigurat pe tot anul.

Pe acelasi principiu daca platesc RCA plafonat azi pe 1 an, si peste 2 luni pretul RCA se mareste, mai am de dat diferenta? NU