| AdrianLautaru75 a întrebat:

Dacă port aparat auditiv nu am voie să port casti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

De ce ai purta casti daca nu auzi scuza-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mari pentru calculator da, însă cele pentru telefon nu, nu pe amândouă urechile dar poți pe una în care nu se afla aparatul auditiv.
Dacă vrei cu castile recurge la a pune numai una în urechea libera.

| Seewk_Skrool_1985 a răspuns:

Daca te referi la casti de calculator ba da, poti.
Iar daca te referi la ca casti de telefon atunci nu, trebuie doar o casca si acea casca sa o introduci in cealalta ureche unde nu ai acel aparat auditiv.