| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...
Am avut ocazie sa consltez cu doctor daca se poate invata bucatar in starea cu aparat auditiv in ureche...
Apropo port aparat auditiv la o ureche,si ce parere aveti despre mine adica se poate invata bucatar, sau daca am job de bucatar...
Este vreo problema?
Va rog!
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Hace a răspuns:

Poti face scoala de bucatari. Nu este niciun impediment ca porti aparat auditiv, nici in gasirea unui job nu este acesta un obstacol.

P.S.: ar fi bine sa inveti si un pic gramatica happy. Nu te supara, exprimarea lasa de dorit.

| Themisterman a răspuns (pentru Hace):

Multumesc!
M-am cam grabit cu scrisul...