| 19961996 a întrebat:

Daca sari in sus cat de tare poti si te intinzi cresti in inaltime

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Breakingthehabittonight a răspuns:

De ce sa sari de aiurea prin casa mai bine...
stai pe varfuri si ridica mainile de asupra capului si tinele legate adica tinete de maini-si mergi asa 20-30 min.mai cresti, dar mai bine fa un sport baschet sau handbal ceva cu mingea in mana
mult succesc, si sa ai o alimentatie corespunzatoare, mai cresti 'winking

4 răspunsuri:
| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Nu chiar. daca faci sport mult. de preferat volei de baieti (daca esti baiat) sau volei de fete (daca esti fata). eu am 11 ani si am 1 m 56 cm si mai am 5-6 cm si o ajung pe mama mea la inaltime. funda?

| ancutsa410 a răspuns:

laughing rolling on the floor
sari ca nebun\a prin casa.
nu...nu e adevarathappy
fa baschethappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te intinzi pana fa ci "plici" si te rupi http://sp2.ro/3178c3

| Onitzz a răspuns:

Joaca baschet lasa saritul prin casa laughing