| Blink182 a întrebat:

Daca te intinzi, cresti?

Răspuns Câştigător
| MotanAndrei a răspuns:

Nu! Daca vrei sa cresti, trebuie sa ai o alimentatie sanatoasa, sa alergi 30 minute pe zi, sa nu fumezi si sa dormi minim 9 ore pe zi. Funda?

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu, nu are nicio legatura. Inaltimea nu-ti va fi influentata de intindere, ci de factori ereditari si genetici.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu. E ca și cu "statul în ploaie".
Dacă ești încă copil, indiferent că vrei, ori nu vrei, te vei înălța. Cam până la vârsta de 18 ani, ai "îngrășământ" genetic. Depinde cât de înalți îți sunt părinții...

| alexutza02matza a răspuns:

Nu. Dar te sfatuiesc sa incepi sa practici un sport. De exemplu inotul te inalta si iti modeleaza foarte frumos corpul!