| tpuareproblemetehnice a întrebat:

Daca scoti o masea.mai sunt sanse sa iti creasca?laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

Daca e de lapte, da. Daca e aia definitiva, nu...doar sa ti-o pui la stomatolog.

| xCatastrophe a răspuns:

Nu mai are cum sa cresca deja a fost scoasa radacina deci nu mai are de unde sa creasca.

| valThina a răspuns:

Daca maseaua este "de lapte" da mai creste daca este permanenta nu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu era permanenta, adica daca nu ti-a mai cazut odata da.

| CASANDRAAAAAAAA a răspuns:

Daca a fost 'dinte de lapte', da. daca nu, nu!

| iOnUtsidyAnA a răspuns:

Doar daca e de lapte.adica prima masea din viata tahappy sa zic asa ce frumos m-am exprimat laughing daca nu, nu-ti creste asa ceva nu se regenereazahappy

| razino a răspuns:

Nu stiu

| DanyGivo a răspuns:

Nu cred ca iti creste big grin