| nexT_2456 a întrebat:

Daca scrie la diagnostic SIMPTOME SI SEMNE REFERITOARE LA APARATUL URINAR

chiar acesta este. Sau e tot diagnosticu de la medicul de familie, glicemia o am 128 pai daca este sa am diabet de ce nu este diagnosticu diabet chiar nu înţeleg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Teo a răspuns:

Poi du-te la un medic specializat.El va sti sa iti spuna cu exactitate daca ai sau nu diabet.Glicemia este normala pentru un om sanatos si de obicei diabet afli dupa un control la un medic de specialitate nu la medicul de familie.Mult succes.happy