| Flavianadx a întrebat:

Daca simti ca ti-o ia razna psihicul, poti sa vorbesti cu un psiholog pe moca in Bucuresti? Merci

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Vorbești deja gratis cu cei mai mari "specialiști" și buni în toate domeniile, chiar aici pe TpU. laughing rolling on the floor rolling on the floor

13 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Poti vorbi cu mine daca crezi ca te pot ajuta

| alina2k18 a răspuns:

Da, la spitalul Obregiawinking
Sau suni la 112 si le spui ca ti-o razna psihicul si iti fac ei legatura cu un psiholog.

| Flavianadx explică (pentru alina2k18):

Pe net scrie ca e spital de psihiatrie... daca ma prinde vreunul si ma leaga si imi fac cine stie ce laughing
eu ziceam de psiholog

| Invictusman a răspuns:

Mi o luat corpul razna nu psihicul.

| Vântulalb a răspuns:

Astia sunt ca avocatii: iau bani si numai daca va salutati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu psihologul școlii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suni la helpline

| Whitesnake99 a răspuns:

Psihologii nu te ajuta cu nimic. Cel mai bun ascultator e un strain.

| AlinMrs a răspuns:

Cu siguranta nu, gratislaughing poate ai noroc aici sa primesti un sfat bun daca vrei sa ne spui ce te framanta?

| Flavianadx explică (pentru AlinMrs):

Mi-a iesit un cos urat si sunt agitata sad

| Mirel4412 a răspuns (pentru Flavianadx):

rolling on the floor))) si psihologul ce vrei sa-ti faca, sa iti sopteasca la ureche: nu are nimic, esti frumoasa, desteapta?

| darrio2007 a răspuns (pentru Flavianadx):

Daca de la un cos crezi ca ai nevoie de un psiholog, ce faci cand te va parasi iubitul?