| ionicutssa a întrebat:

Daca slabesti se maresc sau se micsoreaza sanii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă slăbești implicit și sânii vor fi mai mici.
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

Normal ca slabesti proportional de peste tot.

| KlaraWeiss a răspuns:

Se micsoreaza. Si ai grija sa faci exercitii fizice. Nu stiu cati ani ai si cate kilograme. O prietena a slabit ceva mai multisor si i s-au si miscorat si sunt si cam lasati acum.

| romanaols a răspuns:

Se micsoreaza.

| cosminasimona a răspuns:

Se micsoreaza happylaughing

| IuliaMihaella a răspuns:

Se micsoreaza.
Pa pa happy Sa ai grija de tine happy