| MeAndMe1000 a întrebat:

Intrebare pentru fetebig grinaca slabesti ti se micsoreaza si sanii? Eu ii vreau mici, pentru ca atunci cant stau langa baieti, imi provoaca tot felul de iluzii(stiti voi).

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu, dar exista un truc vizual care sa faca ca sanii tai sa para mai mici. Poarta bluze, tricouri etc. inchise la culoare. Sanii tai vor parea mai mici.
O zi buna!

| Rosaria a răspuns:

Da, se intampla si asta, dar numai la unele persoane, din pacate. Sunt cam in aceeasi situatie ca si tine, si stiu din experienta ca depinde de persoana daca se intampla asta sau nu.

| AIKOcaNoNYu a răspuns:

Buna!
Nu ti se fac mai mici! De fapt daca tu slabesti corpul de la brau in sus ti se micsoreaza, si sani raman aceeasi, altfel incat ca ii evidentiaza mai mari!

| Gabriel1 a răspuns:

Nu e bine sa "canti" langa un baiat.De asta ai tu iluzii.