| IIssaIssabella a întrebat:

Daca slabesti si sanii ti se micsoreaza?big grin

10 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Sora mea si prietena ei alearga in fiecare dimineata si mananca fiecare cate o ciocolata dupa antrenament si arata super plus ca au sanii imensi si patratele pe abdomen

NOname
| NOname a răspuns:

Da, slăbește tot corpul, inclusiv sânii.

| alessia5158 a răspuns:

Da, se micsoreaza in volum. In cazul in care te ingrasi, sanii se maresc in volum din cauza cresterii(tot in volum) a tesutului adipos din interiorul lor.

| BIS99 a răspuns:

Nu

| sutinoo a răspuns:

Evident!

| mona a răspuns:

Da si ti o spun din proprie experienta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,odata cu pierderea in greutate, se micsoreaza si sanii.

| LaChatte a răspuns:

Da deoarece slabesc si ei ca daca nu zici ca e o femeie slaba dar cu ditamai sanii si una grasa cu niste sani minusculi big grin! funda? plzzz puppy dog eyes

| ღÐιαnαღ a răspuns:

Nu. iti raman la fel :d

| Ann990 a răspuns:

Nu, din cate stiu