| riflo a întrebat:

Daca stie cineva cam cat ar costa tratarea acestor vinisoare sparte

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Acele vinișoare sparte sunt capilare sparte.
Poți folosi cremă împotriva varicelor, când stai în pat pune o pernă sub picioare pentru a favoriza circulația sangvină.
Consultă și un medic cardiolog.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut la o emisiune o tipa care si le trata cu laserul sau lumina pulsatoare, nu mai stiu exact dar cred ca o sa te coste o avere. Cel mai bine este sa consulti un doctor si el iti va da toate variantele pe care le-ai putea avea in ceea ce priveste aceasta problema. Poate iti va da si sfaturi de prevenire a lor.