| USER172772737373737737373737737373636 a întrebat:

Dacă sunt răcit este bine sa stau cu pătura pe mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia un paracetamol, ca ai febra, de aceea stai cu patura pe tine.
Sau umezeste sosetele cu ote si pune-le in picioare ca asta scade imediat temperatura.

| CleanHeart a răspuns:

Stai cum te simti bine si tine un tratament cateva zile.

| OxyAliA a răspuns:

Da.