| anonim_4396 a întrebat:

Daca te infometezi o luna apar boli grave?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Daniel9988 a răspuns:

De ce sa te infometezi o luna?

| anonim_4396 explică (pentru Daniel9988):

Nu m-as infometa eu, dar sora mea are leucemie acuta limfoblastica de 4 luni si ea nu manca deloc inainte...si doctorii au zis ca boala a aparut din cauza anemiei severe si raceala

| Daniel9988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Au dreptate.

| Kogaion a răspuns (pentru anonim_4396):

Dumnezeu sa o ajute pe sora ta! Multa sanatate si va ajute Dumnezeu sa se faca bine!

| anonim_4396 explică (pentru Kogaion):

Multumesc!

| Daniel9988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar in ce stadiu este?

| anonim_4396 explică (pentru Daniel9988):

Pai s-a tratat si numai are boala dar tot face tratament.

| Daniel9988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine ca s-a tratat....Insa avea unua dintre cele mai simple forme.

8 răspunsuri:
| Jhonh a răspuns:

Din cate știu, da