| anonim_4396 a întrebat:

Daca vor veni jonas brothers in romania si cand?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| HappyPills a răspuns:

Ce legatura are intrebarea asta cu Sanatatea?

| Sofffie a răspuns:

Sper sa vina cat mai curand.

| DeNyyy a răspuns:

Nu stiu daca vor veni ...si happypills are dreptate. ce cauta intrebarea asta la sanatate?

| noise a răspuns:

Ar fii soouper...si ar veni pe: 2011. 01. 01 laughing nujj