| anonim_4396 a întrebat:

Jonas Brothers o sa vina in cocert in Romania?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am auzit ca s-ar putea in 2010 sa vina si pe la noi,,:X:X:...

4 răspunsuri:
| alexandratudor15 a răspuns:

AM VREA NOI "FANII" SPERAM CA NE VOR VIZITA SI PE NOI IN 2010...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt sigura daca vor veni dar mi-ar placea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista un site anume sondaje.ro parca se nume in care votezi pe cine ai vrea sa vezi in romania in 2010 si JB sunt pe locu 2 datorita ajutorului nostru.love struck.
Oricum si Joe a zis intr-un video al lor pe youtube de romania.
Acuma puteam decat sa asteptam sa vedem ce se va intampla.love struck
My id: simple_kidd25
daca vreti sa vorbim despre jb :*

| dragutza_3563 a răspuns:

Nu sunt sigura