| anonim_4396 a întrebat:

Cand vor veni Jonas Brothers in ROMANIA?

17 răspunsuri:
| DenissaDeea a răspuns:

Jonas Brothers concerteaza in 16 orase din europa, Romanaia nu este inclusa in programul de concerte care il au pentru 2009.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1 iunie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi pare bine sa te dezamagesc dar...niciodata...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

24 februarie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

:((:( anul asta nu vor veni:(... dar sa speram k in 2010:x.PT TOTI FANII JB... FACETI-VA CONT IN MYSPACE(E SIMPLU) SI LASATI MESAJE LA PAG LOR OFICIALA: http://www.myspace.com/jonasbrothers. POOOOP LA TOTI FANII JB

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe data de 7 iulie 2009

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu dar stiu ca vor veni sigur anul asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu siguranta ca nu in anul acesta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vor veni in romania in orasul bucuresti in data de 10 octonbrie 2009 timisoara in data de 12 octonbrie 2009 asa mi-a spus un bun prieten al lor dar be fapt nu e roman sie din statele unite ale americei si eu tot acolo stau dar eu sunt rumanca si ai cunasc destul pe frati jonas Brothers si pe hana montana care este iubita unuia din frati jonas dar nu pot sa va zic si nu va ingrisorati vor veni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu. Speram ca voi sa imi spuneti! Multumesc! buh bye!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sper ca anul acesta sa vinasi in romania sa ma duca la un singur concert de al lor si sa am autografele llr ca ii iubesc la nebunie pe toi trei Nick Joe si Kievin!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...suntem in 2010, mai sunt 2 saptamana pana la anuntarea datelor din europa si asia, sa speram ca vin, daca nu suntem IAR pe lista, o sa mai asteptam

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Votati pe http://tweeter.faxo.com/Jonas_Brothers_World_Tour_2010 la ROMANI daca vreti ca Jonas Brothers & Demi Lovato sa vina in Romania! Trebuie sa ne clasam printre primele 25 de locuri! Dar, totusi, de ce sa nu fim noi pe primul loc? Puteti vota la fiecare 20 de minute! Va rog, JB si Demi chiar pot veni in Romania! trimiteti asta mai departe!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi ca mi-ati spus si au spus intr-un interviu ca vor veni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au spus ca vin cu singuranta in 2010

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jonas brothers vor veni in 2011 in Romania la bucuresti in vara

| olimpia_4517 a răspuns:

Am vb pe email cu impresarul lor si au zis ca mai au un mini-concert dupa concertele din europa si vor veni in iarna daca inchie un contrac cu o firma ca sa aranjeze concertul puuup fani jonas brothers