| RaceaLucia a întrebat:

Dar maseaua mea este de minte si este stricata pina la gingie si dureaza mult pina mi-o scoate nu-i asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| piciuk a răspuns:

Nu conteaza cat dureaza sa o scoata, pentru ca oricum nu te va durea, fiind sub anestezie.maselele de minte de obicei ies direct cariate si trebuie sa le scoatem pentru a nu se caria si cele de langa, nu-ti face griji.