| didi_6831 a întrebat:

Dati-mi exemple de tigari cu arome.Denumirile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Clever a răspuns:

Virginia slims

kent blue

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Thomas Rodford Sunday's Fantasy, Vogue Arome si Glamour

| Andreea_1745 a răspuns:

Imi pare rau...nu fumez! Si te sfatuiesc sa nu o faci nici tu, pentru sanatatea ta!

| HQMada a răspuns:

Virginia slims mentolate si cu alte arome. sau vog ...nu fumez dar fumeaza mama