| JohannaStone a întrebat:

Care este diferenta dintre tigari si tigarete? exemple?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mult le poți spune țigarete la cele subțiri!
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Doar de exprimare.Este unul si acelasi lucru.

| Axys a răspuns:

Buna eu nu vad sa fie o asa mare diferenta intre tigaraete si tigari doar ambalajul si numele si aromele.asa cred eu tongue

| DanielVălean a răspuns:

Esti obsedata de tigari fata? Am vazut ca ai pus mai multe intrebari despre tampenia asta de fumat.

| JohannaStone explică (pentru DanielVălean):

Ma bucur ca mi-ai vizitat profilul.
doar am niste intrebari despre tigari pe care nu stiu cui sa i le adresez. daca ma bate gandul la fumat? da, pai vreau sa ma apuc. stiu ca nu e bine, dar este o actiune voluntara de a mea.

| DanielVălean a răspuns (pentru JohannaStone):

Aha ok.