| SecretKiss a întrebat:

Dati-mi exemplu de o imagine (artistica) dinamica! fundahappy ce exprima aceasta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Raluu01 a răspuns:

Andrutza, andrutza waiting
Ia zi tu de unde ai imaginea aia dinamica? whistling
Nu ti rusina, ma? laughing
Si o mai si publici dupa ce te-ai milogit sa ti-o dau laughing
Si SecretKiss : poti sa scrii imaginea aia ca e buna :*

| andra97 a răspuns:

Imaginea dinamica''De pretutindeni.mugind,talazurile negre vin ca niste matahale vii si se izbesc de coastele vaporului care gafaind greoi...Aceasta imagine descrie valurile negre si puternice care se izbesc cu cruzime de vas, ca niste matahale vii.

Fundita?batting eyelashes