| Ejkoli a întrebat:

Dau Funda! cum pot sa fac muschi ca sa arat bine? da nu cu foarte mult antrenament

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| κλάους a răspuns:

Unii se chinuie si 5 anii sa arate bine, alti 10, alti doar 1-2. Dar sti ca este diferentadintre ei? E ca cei cu 5 si 10 se lupta pentru ceva, iar cei cu 1-2 triseaza si iau pastile. Ok, poti sa iei pastile dar sa stii: nu ai viata lunga cu asta. Este la fel ca la o cursa. Daca trisezi te poate prinde cineva, nu imediat, dar te prinde. Iar daca nu trisezi, ramai castigator pentru totdeauna. Deci? Du-te la sala, fa flotari, ridica greutatii, etc, etc. Nimic nu se poate castiga imediat sau fara putina munca, sau, daca se castiga, se pierde repede!

4 răspunsuri:
| moschus a răspuns:

Steroizi, treci si fa antrenamente prinde bine

| 2gingers0souls a răspuns:

Atunci antrenamentul in reprize mici sa fie facut cat mai des, dar pana la urma nu tot acolo ajungi ca volum de efort depus? N-ai cum sa scapi de timp serios investit in antrenament.

| Alex66 a răspuns:

Fara sala nu poti face nimic

| Raluu_9543 a răspuns:

Paii mai nouu a aparut a aparut un medicament fara sa facii prea mult antrenament se numestee PTC124 si se leaga de ribozomi, aminoacid cu aminoacid.PTC124 se ataseaza ribozomilor din toate celulele, suprapunandu-se genei pentru distofina, care ii spune sa inceteze producerea.
Sper sa te ajutee :*