| Facutu a întrebat:

Vreau si eu un antrenament va rog pentru muschi

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Www.culturism.ro -> ai acolo destule antrenamente.

Dar muschii nu cresc doar cu exercitii, fara 4-5 mese pe zi bogate in proteine tragi cam degeaba.

| dIzzEE a răspuns:

Fap fap fap

| erkal2011 a răspuns:

Uite iti zic eu: 1 In primul rand cand te trezesti dimineata faci 20 de flotari pe ora zi de zi 2 Si mananca ceva sanatos bogate in calciu:lapte, carne, oua 3 SI cand vezi ca te dor mainile inseamna ca muschii iti cresc, a da si daca nu poti face 20 fa 10. Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru erkal2011):

Un antrenamnet mai putin idiot nu stii?

| erkal2011 a răspuns:

Cosmin pe mine ma ajuta foarte mult antrenamentu asta si eu doar 3 mese pe zi mananc si in 3 saptamani stii cum ai mainile ma? Esti dus cu pluta!

| erkal2011 a răspuns:

Frate fa flotari, lasa sala crede-ma ajuta foarte mult!