| Sawarekh a întrebat:

De 1 an nu pot scapa de candidoza, glandul penian fie prea uscat fie inflamat.
Am fost la 2 doctorii pana acum si nu am rezolvat...
Poate din intamplare, stie cineva de pe aici, un dr.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aici avem doar păreri de la tot felul de oameni. Nu suntem medici. Deci, mergi tot la un medic.

| ZappyTv69 a răspuns:

Pe acest site suntem oameni fără experiență, care doar ajutăm pe alții cu intenții bune. Asta este o problemă GRAVĂ. Du-te la un medic.

| Anonim508 a răspuns:

Nu prea pot sa îmi dau cu părerea, mergi la spital!