| alinabubulina78 a întrebat:

De 2 saptamani mi-a iesit un chist pe sanul stang si e dureros trebuie sa ma ingrijorez.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Imediat la medic:la ginecolog si la oncolog.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Da, trebuie. In situatiile astea mergi glont la medic, nu intrebi pe net. Nu-ti permiti sa risti in asemenea probleme, si trecerea timpului e importanta cand ai asemenea temeri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai raspund si eu acelasi lucru. Banuiesc ca deja ai fost la medic...
http://sp2.ro/3178c3

| RemusDmg a răspuns:

Cel mai bine du-te si fa-ti un control la stang ai putea sa ai un nodul la san
daca ai nodul trebuie sa te operezi