| GulDan a întrebat:

De 2 zile ma doare testiculu drept cand merg in special sau cand il ating.

Nu imi dau seama de ce...cu exceptia ca nu prea ma spalam deloc jos acolo nu stiam cum se procedeaza.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Încearcă să te speli mai des la testicule și nu o să te mai doară.

| K0sti a răspuns:

Cu exceptia ca nu prea ma spalam deloc jos acolo nu stiam cum se procedeaza...rusine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu te spalai acolo? laughing Saraca fata care va vedea ce e acolo, esti foarte inapt daca nu poti nici sa iti speli bijuteriile.

| GulDan explică:

Lool eu ma refer sa dau pielea aia jos da in pana mea cum sa explic? asa suna urat.
Doamne ce oameni!

| volumexd a răspuns:

Nu cred ca e din cauza ca nu prea te spalai... poate fi si semn de cancer testicular. Cel mai sigur e sa consulti un medic.