| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat am 14 ani si am observat aseara cand ma spalam ca la atingere la sfarcul stang simt o durere. Daca nu ma ating nu simt nimic, daca ma ating prin jur nu simt nimic, doar daca ating fix pe el ma doare.
Credeti ca e nevoie sa merg la doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nu e nevoie de medic, este normal la varsta ta.

| Catrice a răspuns:

E sindrom premenstrual. În plus, ești sensibil rău de tot! Cine o sa te f*** o sa trebuiască sa te ia ușor rolling on the floor

Ești în creștere. Nu doar oasele și mușchii se dezvolta.
Poate ai stai cumva în vreo poziție și ai pus presiune pe piept.

| noname2021 a răspuns:

Mai asteapta un timp. Daca nu trece durerea poti face un control pentru orice eventualitate happy

| Marius_Pîrvulescu_2000 a răspuns:

Salut! Esti la pubertate, este ceva normal,