| Alexpop65 a întrebat:

De 3 zile am diaree incontinuu, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si painea prajita e buna

| T0T a răspuns:

Te caci.

| MihaiGe a răspuns:

Poti sa iei Imodium sau Smecta.

| CiocanN a răspuns:

Deci ai de ceva timp aceasta problema... incearca pe medicamentatie furazolidon, orez fiert sau crud, boabe de cafea crude, vreo 5 ajung. sau mai poti manca cev uscat, gen grisine, biscuiti.
grija mare! nu e de joaza cu diareea. daca nu-ti trece in 1 zi sa mergi la doctor ca te deshidratezi, poti face rana anala sau chiar mai nasol. ai grija si multa sanatate!

| Sorryeees a răspuns:

Cumpara Imodium.Ia 2 pastile pe zi. Farmacistul iti va da mai multe indicatii.

| Thisisnotme a răspuns:

Cumpara Imobium si i-a 2 pastile pe zi

Răspuns utilizator avertizat
| Alexpop65 explică:

Dau funda