| gladiatoru5000 a întrebat:

Salut tuturor, lucrez de noapte doua zile cu doua libere,de o luna dar am inceput sa am probleme cu stomacu gen diaree,plus am o stare de betie incontinuu,precizez ca am si sindrom vestibular, ce sa fac sa aleg alt loc de munca sau Imi dauneaza?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Alt loc.

| sparklingqueen a răspuns:

Iti cam dauneaza, nu e normal nici pentru organismul tau, gaseste-ti un loc de munca mai normal, macar cu program de zi.

| cehos69 a răspuns:

E un program foarte prost, nu am auzit loc de munca sa lucrezi numa de noapte, nici nu stiu daca e legal. schimba-l

| gladiatoru5000 explică (pentru cehos69):

Doua nopti lucrate si doua libere..ma afecteaza?

| cehos69 a răspuns (pentru gladiatoru5000):

Acum nu, dar in viitor da, de ce crezi ca exista sporul obligatoriu? de placere sau pentru ca e nociv?

| gladiatoru5000 explică (pentru cehos69):

Iti dai tot organismu pester cap