| jon22 a întrebat:

De azi de dimineata am avut scaun de 3 ori nu diaree am facut normal dar tot mai imi vine sa fac o fi ceva rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Organismul se curata. Probabil ai mancat ceva ce nu ti-a cazut bine. happy Bea un ceai caldut de menta, neindulcit. Calmeaza durerile de burtica si normalizeaza scaunul.

4 răspunsuri:
| shnako a răspuns:

Felicitari, urmeaza sa nasti un negru pe unde nu trebuie happy

| xxdd a răspuns:

Probabil ai mancat ceva stricat. sau prea multe prosti si stomacu tau nu mai poate sa le duca pe toate...

| jon22 explică:

Ma si doare un pic si ragai mereu si dupa ce beau apa

| nutu222 a răspuns:

Neee tei stricat la burtica...laughing