| UIV27 a întrebat:

Dimineata am diaree iar seara sunt constipat. Am scaun subtire.ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
curois.dimineata subtire/seara constipat? cred ca ar trebui sa te adresezi unui medic specialist si in urma unor analize, vei afla care este cauzawinking
O seara bunahappy

| mona a răspuns:

Du-te la medicul de familie si sa iti dea o trimitere la un gastroenterolog

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum poti afirma ca seara esti constipat cand dimineata ai diaree? tu te ca.ci de 3 ori pe zi?

| MiruD a răspuns:

Ia furazolidon! Dupa prima pastila, nu o sa mai ai nimic.

| vangaelis a răspuns:

Să mergi la un gastroenterolog.

| Radu_Antonio_1986 a răspuns:

Mergi la medic, poate ai o problema mai delicata la colon.
Cati ani ai? Ai slabit brusc in ultimul timp?

| UIV27 explică (pentru Radu_Antonio_1986):

Am 14 ani, 1, 75 inalatime, 70 kg

| aLψη a răspuns:

Du-te la doctor in ***