| alma200033 a întrebat:

E normal sa faci scaun mai moale, dar fără sa ai diaree?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Scaunul depind de ce ai mancat.
Nu trebuie sa fie nici constipatie, nici diaree, calea de mijloc este ceea mai buna.

| sierra1 a răspuns:

Mai dă-ne detalii organo-leptice

| SkyPilot a răspuns:

Da, este absolut normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal.

| teo530 a răspuns:

Da. Depinde de ce ai mâncat.

| spoty78 a răspuns:

Depinde ce ai mancat, este bine sa te hidratezi