| Girly97 a întrebat:

De cand se cer fiole de xilina atunci cand te duci la sedinte de fizioterapie cand ar trebui sa fie o experienta placuta si relaxanta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta ai putea sa intrebi pe cei care ti-au cerut fiolele de xilina, nu pe noi, pentru ca nu avem de unde stii ce iti face tie fizioterapeutul.

| Donsavas a răspuns:

Este o ședință de recuperare presupun. Nu este neplăcută dar nimeni nu spune ca trebuie sa ti și placa tie, important este sa și facă treaba.

Răspuns utilizator avertizat