| anamaria_4313 a întrebat:

De cateva luni am o durere in partea dreapta la nivelul vezicii cu iradiere in spate durere continua seara merg des la toaleta am fost la dr ecograf normal urolog normal acum doi ani am fost operata la paroscopic la ovare si mi s-a spus ca aveam infectie cu anaerobi se poate oare sa apara iar unde sa mai merg? Mentionez ca am 34 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tot la urologie trebuie să mergi, ceai de mușețel cu sunătoare!
Urocultură obligatorie!
Sănătate.
Pa, pa.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai