| Darsss a întrebat:

De câteva luni bune am probleme cu urinatul.
Am nisip la rinichi.
Urinez greu adică îmi ia ceva timp sa imi pot da drumul,am usturimi când Urinez, după urinare ma doare abdomenul.
Am luat tot felul de tratamente de la medici idioți și nu mi-a trecut.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| andreea1baratiu a răspuns:

Daca tratamentele de la medici nu te-au ajutat nici cum înseamnă ca e grav, exista operatie cu laser pentru pietrele pe rinichi daca nimic nu te ajuta.