| kaale a întrebat:

De cateva luni simt ceva ca un fel de cos foarte mare sub piele, dar daca il ating este de 10 ori mai tare. Am spus ca daca astept va disparea(nu se prea vede, doar se simte si este intre sprancene, in partea stanga) dar am aflat ca poate fi si o tumoare… eu vreau sa stiu daca este adevarata chestia cu tumoarea si cum pot sa calmez chestia asta, o mai identific si ca un fel de umflatura sub piele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii cos sub piele tumoare drac