| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile am o umflatura in ureche, la inceput a fost mica si tare, apoi a crescut si imi acopera aproape tot canalul auditiv (este spre in capatul exterior al canalului), nu ma doare decat cand pun mana pe el. Este ceva grav? Ar trebui sa treaca de la sine si daca da in cat timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

O fii de la curent, si o sa treaca.