| anonim_4396 a întrebat:

De câteva zile îmi apar astfel de bubite in cercuri pe picioare si brate, ce ar putea fi?
Mă mănâncă și ustură
https://www.instagram.com/p/CreBK-HsLaN/?igshid=YmMyMTA2 M2Y=

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IonelaIasmina a răspuns:

Să nu fie alergie, mai ales acum cu primăvara...cu insectele... florile. Sau să nu fie varicelă.
Du-te la medic, mai bine!