| alina657 a întrebat:

De cateva zile ma doare capul.Pastile nu am luat ca am zis ca poate imi trece. Port ochelari cu dioptrii foarte mici.S-ar putea sa am sinuzita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AlexRv a răspuns:

Buna!

Da, sinuzita provoacă dureri de cap. Dar, poate fi și altceva. De exemplu, hipertensiunea craniala e una din cele mai frecvente cauze a durerii de cap.

| paulpetrolistu a răspuns:

Du-te la doctor si afli!