| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Buna TPU.De cateva zile ma doare capul tare.Ma doare tare in crestetul capului sad. Pasile mi-e frica sa mai iau pentru ca ...am inceput sa iau cam multe pastile straight face. Port si ochelari... e posibil ca durerea este din cauza ca am dioptria marita si port ochelari cu o alta dioptrie? (Mai mica)
Mama imi spunea ca e din cauza ca nu port caciula si de cateva zile am inceput sa port sigh
Nu inteleg...am fost la doctor acum ceva timp si mi-a spus ca am sinuzita frontala straight face, am luat pastilele tot... posibil sa fi reaparut durerea?
Si...am mai pus intrebari in legatura cu bubitele (cosuri credd...) care imi aparusera pe fata.Acum s-au inmultit si apar si pe gat sad.
Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Flydream a răspuns:

Daca e vorba de meningita sa mergi urgent la doctor si sa nu stai asa.Pentru ca se poate agrava.

10 răspunsuri:
| PreaSfintitu a răspuns:

Ma asta nu e categoria religie?

| Filip23 a răspuns:

Tzutzu, daca ai sinuzita si nu porti caciula, ai s-o mierlesti. Pe ger, chiar de blana. E bine sa stii ca neuronii nu se regenereaza, ce se duce, se duce; vei avea la 40 ani memorie ca la 65.

| Flydream a răspuns:

Durerea de cap sa stii ca poate fi si din cauza problemelor cu ochii, si din cauza unei raceli.Sa porti caciulita ca asa e normal pe vremea aceasta. BUBITELE s-ar putea sa fie de la o alegie.Cel mai recomandat e sa mergi la un doctor.

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru Flydream):

Poate fi vorba de meningitacrying?
am dureri si la ceafa...acum incep si tamplele sa ma doara :-

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru Flydream):

Am luat pastile dar nu imi trece sad, mai devreme nu puteam sta in picioare.Am luat amoxicilina mai devreme si acum nurofen fortesad.
Mi-e frica de meningita...ca am dureri si in zona cefei, incep si tamplele sad
Mi-e frica taresad

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru Flydream):

Si plus de asta...imi curge si nasul :-

| Flydream a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Daca e vorba de meningita sa mergi urgent la doctor si sa nu stai asa.Pentru ca se poate agrava.

| lăngătinemereu a răspuns:

Du-te la doctor din cauza ochelarilor

| PamfleticaTotHellenne explică:

Ca durerea sa fieee** scuzati-ma!

| PamfleticaTotHellenne explică:

Scuze categoria...am vrut la sanatate si...thinking nu stiu ce s-a intamplat.

| iRawrr a răspuns:

Eu zic asa durerea de cap poate fi provocata de la mai multe chestii daca ai sinusita nu e vorba de cap, bubitele sunt provocate de la pojar de la ea te doare capul s-ar putea nu stiu.