| dragutz600 a întrebat:

De cateva zile ma doare dar nu mereu cand stau la masa si ma misc capul pieptului dar nu cand respir sau cand inghit ci cand ma misc.Cand nu stau la masa sau cand sunt altundeva nu ma doare.Va rog frumos ajutati-ma, sunt baiat am 14 ani. E ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Safire17 a răspuns:

Se poate sa te fi intins gresit, o sa iti treaca

| BogdanV20 a răspuns:

Nu cred ca e cazul sa te speri, vorbeste cu parintii tai si spune-le ce simnti, si atuncia o sa stie ei ce este de facut!

Multa sanatate!