| xXElectroXx a întrebat:

De cateva zile ma doare piciorul stang. abia mai pot sa il misc, nu m-am lovit nicaieri asta a inceput incet cu incet sa ma doara si a ajuns la o durere care nici nu ma pot sprijini pe el, cine stie ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Florennce a răspuns:

Buna. Si mie mi se intampla la fel, mai ales cand am stat mult in picioare. Dar eu cred ca am si reumatism si ma gandesc ca si asta ar fi cauza. Stai cu picioarele intr-un lighean cu apa fierbinte si sare, apoi fa-ti masaj si stai cu picioarele sus, sprijinite de perete.etc.
O sa-ti treaca. Poti merge si la doctor pentru un control de rutina happy.wave

1 răspuns:
| Palo3000 a răspuns:

Trebuie sa te duci sa te consulte un medic!