| DonMecanico a întrebat:

De cateva zile ma tot doare burta ingrozitor, simt asa un gol in stomac cu o durere, de fel ma doare in jurul pieptului sau in jurul buricului, astazi din nefericire pentru mine, in afara de durere de burta imi vine sa ma si c*c., alte simptome nu am, am incercat sa beau ceai de menta / sunatoare. cam degeaba, ce sa fac? sa am cumva gastrita?, ce tratament sa iau sa nu mai am aceea durere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Trebuie sa mergi la medicul de familie. Ceaiuril nu mai ajuta in etapa asta.